All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Dovolená Kostarika 2023    >    

Kostarika Last Minute - Ubytování Kostarika 2023/2024

Kostarika Last Minute 2023/2024. Aktuální nabídka Last Minute dovolené v Kostarice za nejlepší ceny online. Super Last Minute zájezdy do Kostariky. All Inclusive pobyty Kostarika na poslední chvíli výhodně. Ubytování Kostarika 2023/2024.

Kostarika Last Minute

Dovolená Kostarika v zimě 2023 v letovisku Guanacaste v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 18. prosinec až čtvrtek 28. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 81 dní za aktuální cenu 83159,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Kostariky a dlouhodobou předpověď počasí v Kostarice.
Kostarika Last Minute - Ubytování Kostarika 2023/2024
Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo
★★★★
 
 • 83 159 Kč

Detail

Dovolená v Kostarice v zimě 2023 v lokalitě Guanacaste v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bahia Del Sol Beach Front Boutique od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 20. prosince do čtvrtka 28. prosince s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 83 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Kostariky. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Kostariky. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 64559,- Kč.
Kostarika Last Minute
Bahia Del Sol Beach Front Boutique
★★★★
 
 • 64 559 Kč

Detail

Dovolená Kostarika v zimě 2024 v letovisku Guanacaste, Bosque del Mar v 3hvězdičkovém ubytování Bosque Del Mar, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 27. prosinec až úterý 9. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 90 dní za aktuální cenu 109889,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2023/2024, zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Kostariky a dlouhodobou předpověď počasí v Kostarice.

Atributy: koupání, písečná pláž, s masážemi, s restaurací, s vířivkou.
Kostarika Last Minute - Ubytování Kostarika 2023/2024 - Bosque Del Mar
Bosque Del Mar
★★★
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Lednička
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Bezbariérový přístup
 • Hotelová restaurace
 
 • 109 889 Kč

Detail

Dovolená v Kostarice v zimě 2024 v lokalitě Guanacaste, Bosque del Mar, v místě Bosque del Mar v 3hvězdičkovém ubytování Bosque Del Mar od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 27. prosince do čtvrtka 4. ledna s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 90 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Kostariky. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Kostariky. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2023/2024, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 91819,- Kč.

Atributy: koupání, písečná pláž, s masážemi, s restaurací, s vířivkou.
Kostarika Last Minute - Ubytování Kostarika 2023/2024 - Bosque Del Mar
Bosque Del Mar
★★★
 • Klimatizace
 • Venkovní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Lednička
 • Surfování
 • Potápěčské centrum
 • Bezbariérový přístup
 • Hotelová restaurace
 
 • 91 819 Kč

Detail

Dovolená Kostarika v zimě 2024 v letovisku Guanacaste v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo, v délce 16 dní - 15 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 27. prosinec až čtvrtek 11. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 90 dní za aktuální cenu 114269,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2023/2024, zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Kostariky a dlouhodobou předpověď počasí v Kostarice.
Kostarika Last Minute - Ubytování Kostarika 2023/2024 - Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo
Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo
★★★★
 
 • 114 269 Kč

Detail

Dovolená v Kostarice v zimě 2024 v lokalitě Guanacaste v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 3. ledna do čtvrtka 11. ledna s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 97 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Kostariky. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Kostariky. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 77369,- Kč.
Kostarika Last Minute - Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo
Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo
★★★★
 
 • 77 369 Kč

Detail

Dovolená Kostarika v zimě 2024 v letovisku Guanacaste v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo, v délce 16 dní - 15 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 3. leden až čtvrtek 18. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 97 dní za aktuální cenu 99499,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Kostariky a dlouhodobou předpověď počasí v Kostarice.
Kostarika Last Minute - Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo
Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo
★★★★
 
 • 99 499 Kč

Detail

Dovolená v Kostarice v zimě 2024 v lokalitě Guanacaste v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 3. ledna do úterý 16. ledna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 97 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Kostariky. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Kostariky. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 98919,- Kč.
Kostarika Last Minute - Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo
Margaritaville Beach Resort Playa Flamingo
★★★★
 
 • 98 919 Kč

Detail

Dovolená Kostarika v zimě 2024 v letovisku Guanacaste v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bahia Del Sol Beach Front Boutique, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 8. leden až čtvrtek 18. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 102 dní za aktuální cenu 63849,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Kostariky a dlouhodobou předpověď počasí v Kostarice.
Kostarika Last Minute - Bahia Del Sol Beach Front Boutique
Bahia Del Sol Beach Front Boutique
★★★★
 
 • 63 849 Kč

Detail

Dovolená v Kostarice v zimě 2024 v lokalitě Guanacaste v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bahia Del Sol Beach Front Boutique od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 10. ledna do čtvrtka 18. ledna s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 104 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Kostariky. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Kostariky. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 53809,- Kč.
Bahia Del Sol Beach Front Boutique
Bahia Del Sol Beach Front Boutique
★★★★
 
 • 53 809 Kč

Detail


Zobrazeno 41-50 z 94 nalezených

Dovolenou Kostarika 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Kostarice. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Kostariky vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Kostariky vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Kostarice vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Kostarice si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Kostarice z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Itálie Last Minute, Jordánsko Last Minute, Kanárské ostrovy Last Minute nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy Last Minute? Další možností je třeba Keňa Last Minute.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Kostarice může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Kostariky letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Kostarice si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Kostarice můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Kostarice pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kostarika nebo sekci dovolená s dětmi.